آفر تخصصی تور


» تعبیر خواب پله برقی

تعبیر خواب پله برقی

تعبیر دیدن پله برقی در خواب

خواب دیدن پله برقی بسته به روشی که در خواب دیده اید می تواند تعابیر مختلفی داشته باشد.


در یک رویا که در آن با پله برقی بالا می روید، ممکن است به این معنی باشد که به زودی در محل کار خود پیشرفت خواهید کرد. این احتمال بسیار عالی وجود دارد که در آینده پیشرفت کنید و درآمدهای بسیار بهتری نسبت به الان داشته باشید. این ممکن است سریعتر از آنچه تصورش را بکنید انجام شود.

پله برقی زندگی شما می تواند شما را جلوتر و سریعتر ببرد.


اگر خواب دیده اید که با پله برقی پایین می آیید، ممکن است به این معنی باشد که این احتمال وجود دارد که بنا به دلایلی، شغلی با درآمد کمتر در محل کار خود پیدا کنید. این ممکن است به این دلیل باشد که شخصی به شغل فعلی شما می آید تا از طریق یک اتصال جایگزین شما شود.

اگر گوشی خود را گم کردید چه باید کرد؟ (11 مرحله) مطلب مرتبط اگر گوشی خود را گم کردید چه باید کرد؟ (11 مرحله)

البته، این مارپیچ رو به پایین لزومی ندارد که فقط به یک شغل متصل شود و می تواند هر جنبه ای از زندگی شما باشد که در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کنید.


اگر خواب دیدید که روی پله برقی گیر کرده اید و وحشت دارید، ممکن است به این معنی باشد که در روزهای آینده به دلیل افزایش استرس روزانه که در معرض آن هستید، اوقات سختی را تجربه کنید.

سعی کنید بر این ترس غلبه کنید و هر از گاهی خود را به تدریج در معرض آن قرار دهید.

در غیر این صورت در شرایطی قرار می گیرید که نمی توانید خود را کنترل کنید و ممکن است به دلیل استرس بالا، هوشیاری خود را از دست بدهید.


اگر خواب دیده اید که روی پله برقی گیر کرده اید و وحشت زده نشده اید، می تواند به این معنی باشد که اخیراً با برخی از ترس های خود مواجه شده اید. شما فردی هستید که آگاه هستید و نمی خواهید اجازه دهید چیزی یا کسی زندگی شما را کنترل کند و مصمم هستید که آن را در خودتان ریشه کن کنید. شما در راه درستی هستید و اگر همینطور ادامه دهید به زودی در نیت خود موفق خواهید شد.


خواب دیدن اینکه پله برقی که سوار آن هستید ناگهان با سرعت زیاد شروع به پایین آمدن کرده و متوقف نمی شود، می تواند به این معنی باشد که به زودی در موقعیتی قرار خواهید گرفت که برای زندگی خود می ترسید. احتمالاً تصادفی خواهید داشت که در آن جراحاتی خطرناک تر از آنچه به نظر می رسند، خواهید داشت و کاملاً استرس خواهید داشت.

در روزهای آینده مراقب نحوه رانندگی خود باشید یا اگر ورزش های خطرناکی انجام می دهید، آرام تر پیش بروید تا آسیب نبینید.


با کمال تعجب، رویای پله برقی می تواند نسخه های اضافی داشته باشد و برخی از آنها به عشق به عنوان یک عنصر اضافی مرتبط هستند.


در نسخه ای از رویا که در آن تجربه عشقی روی پله برقی دارید، چنین رویایی می تواند به این معنی باشد که شما مشتاق یک ماجراجویی عاشقانه جدید هستید. احتمالاً برای مدت طولانی تنها بوده‌اید، اما نمی‌توانستید فردی را ملاقات کنید که مناسب شما باشد. شما باید معیارها و انتظارات خود را کمی تغییر دهید تا این اتفاق بیفتد یا به سادگی بیشتر بین مردم حرکت کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. از نشستن در خانه هیچ چیز خوبی نصیب شما نمی شود.


اگر خواب دیدید که شخصی روی پله برقی سعی کرد به شما حمله کند و شما موفق به فرار شدید، ممکن است به این معنا باشد که شما فردی هستید که آسیب های بزرگی را از گذشته همراه خود دارید که باعث می شود نتوانید در میان مردم آرام شوید و به آنها نزدیک شوید.فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  گردشگری ارم بلاگ   |   مشاور ایرانی در لندن   |   فروش تجهیزات ویپ   |   تهران وکیل  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


با هیپنوتیزم به خواسته هات برس! (پکیج جامع هیپنوتیزمی با ۸۱ درصد تخفیف) با هیپنوتیزم به خواسته هات برس! (پکیج جامع هیپنوتیزمی با ۸۱ درصد تخفیف) مشاهده