آفر تخصصی تور

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» تعبیر خواب رژلب

تعبیر خواب رژلب

تعبیر دیدن رژلب در خواب

به عقیده برخی، معنای رویایی که رژ لب سوژه اصلی آن است را می توان به احتمال ملاقات زودهنگام تعبیر کرد. رویاهایی در مورد رژ لب، از این نظر جالب هستند که می توانند در خواب زن و مرد باشند - و رنگ آنها تا حد زیادی معنای یک رویا را نشان می دهد.


اگر خواب یک رژ لب با رنگ نود ببینید، در واقع، شما نسبت به خود بسیار حساس هستید و راه طولانی برای به دست آوردن چیزی که واقعاً دوست دارید در پیش دارید. پس کمی توقعات خودتان را پایین بیاورید.


اگر در خواب رژ لب بسیار روشن دیده اید - انتخاب درستی در یک رابطه عاشقانه و به یاد ماندنی خواهید داشت. شما می دانید چه چیزی را برای خود انتخاب کنید. شما در این راه جسور و مصمم هستید.


اگر در نهایت از رنگ رژ لبی که می زنید خوشتان نمی آید، این خواب نماد ناامیدی است. این نشان می دهد که ممکن است از معشوق فعلی خود ناامید شده باشید.


اگر در خواب رژ لب براق یا شاینی ببینید یا بزنید، نشان می‌دهد که از اوضاع خود راضی هستید - شما طرفدار یک زندگی معتدل هستید - و به آن می‌رسید.


اگر رژ لب در خواب رنگ سردی داشته باشد و شما آن را نمی خواستید یعنی از آنچه به نظر می رسید متنفر هستید و چنین رویایی نشان می دهد که اگر به تنفر نسبت به خود ادامه دهید در آینده باید انتظار تنهایی و انتخاب یک زندگی پر از انزوا را داشته باشید.


اگر رنگ رژ لب شب رنگ یا تقریباً نئونی را در خواب دیدید، چنین رویایی نشان می دهد که یک شگفتی ناگهانی دریافت خواهید کرد.


اگر رنگ رژ لب را در خواب دوست داشتید، چنین رویایی نشان می دهد که از یک رویداد خاص شگفت زده خواهید شد. اگر غم شما را فرا گرفت، نگران نباشید، لحظات خوب در راه هستند.


اگر رژ لب مشکی دیدید، این خواب می تواند نماد زندگی عاشقانه شما باشد که حداقل برای بقیه کمی بحث برانگیز به نظر می رسد. شاید برخی از افراد نزدیک شما به شما حسادت می کنند یا به سادگی آن را درک نمی کنند.


اگر در خواب رژ لب می زنید، در این صورت خواب نشان می دهد که نمی توانید به زودی شخصی را که دوست دارید ببینید. این رویا نشان دهنده نیاز به بودن با کسی است و شاید این رویا پس از دعوت شما برای بودن با کسی که به شما علاقه نشان داده است، رخ دهد.

این رویا نشان می دهد که شما باید آن دعوت را قبول کنید زیرا ممکن است آن شخص نیمه گمشده شما باشد.


اگر در خواب رژ لب را از کسی دزدیدید، این خواب نشان دهنده این است که در زندگی واقعی، هوس می کنید چیزی را داشته باشید که شخص دیگری دارد، این می تواند تصور شما از خوشبختی، شادی خانوادگی، موفقیت باشد. اما روی چیزهایی که تصور می کنید به دست خواهید آورد حساب نکنید. حسادت نام این داستان است و شما را به پایان خوش نخواهد برد.


دیدن فوق العاده ترین رژ لب در یک فروشگاه و عدم امکان خرید آن، در واقع نشان می دهد که شما هوس یک رابطه عالی را دارید.


دیدن رژلب قرمز خوشرنگ در خواب نشان می دهد که شما فردی بسیار شهوانی و پرشور هستید که باید همان میزان اشتیاق را از یک عاشق پیدا کنید. شخصی در ذهن شما است که او را دوست دارید، رفتار خوبی دارد و دوست دارید با او ارتباط عمیقی ایجاد کنید.


اگر در خواب ببینید که در حال تست انواع رژلب هستید، در این صورت برای نوعی خیانت آماده می شوید. یا به نوعی توسط یکی از نزدیکانتان به شما خیانت می شود. همه را کورکورانه باور نکنید، زیرا ممکن است با استفاده از اعتماد شما خیانت کنند.


زدن رژلب برای یک شخص خاص، نوید یک خبر خوب است. شاید این رویایی باشد که با عزم و اراده همراه است - شما کسی هستید که می دانید از زندگی چه می خواهید و به کمتر از آن راضی نمی شوید.


اگر در خواب یک دختر (یک زن یا کسی که ازدواج نکرده) ببیند که سعی می کند با زدن یک رژلب جدید چهره خود را عوض کند به این معنی است که وقت آن رسیده است که چیزی در زندگی او تغییر کند. زمان آن فرا رسیده است که تصویر خود را واقعاً تازه کنید - این به شما اعتماد به نفس می دهد و فرصت های جدیدی را برای ملاقات با یک معشوق مناسب باز می کند.

اما اگر زن متاهل نیز همین خواب را ببیند، در آن صورت، این خواب نشان می‌دهد که از وضعیت فعلی ازدواج خود راضی نیست و برای تغییر آن دست به هر کاری می‌زند.


فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  تهران وکیل   |   مشاور ایرانی در لندن   |   فروش تجهیزات ویپ   |   گردشگری ارم بلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


آفر تخصصی تور آفر تخصصی تور مشاهده