بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» تعبیر خواب گوشی موبایل

تعبیر خواب گوشی موبایل

تعبیر دیدن موبایل و تلفن همراه در خواب

در نسخه ای از یک رویا که در آن تلفن همراه می بینید، در واقعیت، چنین رویایی نشان دهنده این است که برخی از مشاغل فوری در انتظار شما هستند. در دوره بعدی آنقدر مشغله خواهید داشت که ممکن است برای به پایان رساندن این نوع کارها برخی از تعهدات روزانه خود را کنار بگذارید، اما ارزشش را دارد. حتی اگر برنامه هایتان بهم بریزد و شروع به ناامیدی کنید، باید با خود صلح کنید و وضعیت نامطلوبی را که در آن قرار گرفته اید بپذیرید.


اگر در خواب در جایی تلفن همراه پیدا کردید، چنین خوابی نماد این است که شما انسانی هستید که می توانید دیگران را عمیقاً درک کنید. این امر به ویژه زمانی دیده می شود که شما آماده گوش دادن به ایده ها و پیشنهادات شخصی و تجدید نظر در تصمیمات خود در مورد توصیه هایی هستید که دریافت کرده اید. دیگران شما را سخنور و میانجی کاملی می دانند که به عقاید و دیدگاه های دیگران احترام می گذارید اما اگر آنها را درست ندانید از آنها اطاعت نمی کنید.


در نسخه ای از یک رویا که در آن با شخصی با استفاده از تلفن همراه صحبت می کنید، چنین رویایی با حوزه عشق زندگی شما مرتبط است، ولی نه به روش خوبی. چنین رویایی نشان می دهد که عشق، شما را با فاصله امتحان می کند. ممکن است مجبور شوید برای مدت معینی ارتباط خود را از طریق شبکه های اجتماعی حفظ کنید، این آزمایشی است که به شما و شریک زندگی تان نشان می دهد که آیا عشق شما به اندازه کافی قوی است که در برابر موانع تحمیلی مقاومت کند یا خیر. این برای شما پیچیده خواهد بود، اما یادآوری لحظات زیبایی و قول هایی که به یکدیگر داده اید به شما کمک می کند که استقامت کنید.


رنگ های رنگین کمان: معانی، ترتیب و نمادهای آنها مطلب مرتبط رنگ های رنگین کمان: معانی، ترتیب و نمادهای آنها

اگر در خواب، تلفن همراه را دور بیندازید، چنین خوابی نماد تغییر است. این تغییر به خاطر فردی در محیط نزدیک شما ایجاد خواهد شد. شاید، در واقعیت، کسی به شما اولتیماتوم داده است که شما را مجبور می کند بین آن شخص و دیگران یکی را انتخاب کنید. به روابط خود در زندگی فکر کنید و به جدیت آنها ایمان داشته باشید.


در نسخه ای از رویا که نمی خواهید به تماس تلفن همراه خود پاسخ دهید و عمداً این کار را انجام می دهید، چنین رویایی نشان می دهد که دیگر برای افرادی که دوستشان دارید وقت ندارید. کمتر و کمتر وقت خود را به آنها اختصاص می دهید و کارها و تعهدات، شما را کاملاً مشغول کرده است، بنابراین نمی توانید با خانواده و دوستان خود وقت بگذرانید. خوشبختانه این مرحله پرتلاطم زندگی شما به زودی می گذرد و می توانید کمی آرامش داشته باشید. 


اگر در خواب دیدید که به‌طور تصادفی به جای تلفن خود، تلفن همراه شخص دیگری را برداشتید، چنین خوابی نشان می‌دهد که افکار شما در هرج و مرج است. چیزهای زیادی وجود دارد که در حال حاضر به آنها فکر می کنید که نمی توانید یک فکر منطقی در ذهن خود ایجاد کنید. توصیه در اینجا این است که شروع به تمرکز روی یکی کنید و سپس به سراغ چیز دیگری بروید. سعی کنید اولویت ها را تعیین کنید و ابتدا روی آنچه در آن لحظه برای شما مهم است و سپس روی چیزهای کمتر مهم تمرکز کنید.


دور انداختن تلفن همراه معمولاً نشان دهنده فداکاری است که برای اطمینان از خوشبختی عزیزانتان آن را انجام می دهید. شاید در واقعیت، از ادامه تحصیل یا حرفه خود صرف نظر کنید تا در دسترس افرادی باشید که دوستشان دارید.


اگر در خواب تلفن همراه را تعمیر می کنید، چنین خوابی نشان می دهد که باید در مورد مسائل مهم با افراد مورد اعتماد صحبت کنید.اینها مسائل اساسی زندگی هستند. وقتی مشکل را با کسی در میان می‌گذارید راحت‌تر از این است که خودتان این کار را به تنهایی انجام دهید، به حرف‌های او گوش دهید و سپس تصمیم نهایی را بگیرید.


اما، فروش تلفن همراه دارای نمادهای مثبت کامل است - این نشان می دهد که شما در شرف موفقیت بزرگ تجاری هستید. این امکان وجود دارد که به زودی یک پیشنهاد تجاری عالی دریافت کنید یا ایده ای در مورد چگونگی کسب درآمد بیشتر داشته باشید. تدبیر و روحیه کارآفرینی شما به زودی به مرحله ظهور خواهد رسید، پس فرصت هایی را که در اختیار دارید از دست ندهید.


اگر یک تلفن همراه به عنوان هدیه دریافت کرده اید، چنین خوابی نشان می دهد که توسط شخصی محافظت می شوید که پتانسیل شگفت انگیز شما را دیده است و شما را مجبور می کند بعد از دانشگاه سخت تر کار کنید و شغلی رشک برانگیز داشته باشید. احتمال دیگر این است که از یک فرد تأثیرگذار خوشتان بیاید که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند.


اگر به کسی تلفن همراه هدیه می‌دهید، به این معناست که شما فردی کاملاً مالک هستید. شما فکر می کنید که تمام افرادی که به شما نزدیک هستند باید همیشه در اختیار شما باشند. وقتی آنها با دیگران وقت می گذرانند یا زمانی که شخص دیگری اولویت آنهاست، دوست ندارید. در دراز مدت، رفتار شما فقط می تواند آنها را از شما دور کند.


در برخی موارد، تلفن همراه در خواب نشان می دهد که شما فردی کنجکاو هستید و می خواهید کاملاً همه چیز را در مورد شخص مورد علاقه خود بدانید، از جمله زندگی خصوصی او. اگر دقت کنید حتما متوجه می شوید که کیست. این شما هستید که تصمیم می گیرید کاری در مورد آن انجام دهید یا خیر.


فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  فروش تجهیزات ویپ   |   مشاور ایرانی در لندن   |   تهران وکیل   |   گردشگری ارم بلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


معرفی پرفروش‌ترین محصولات لوازم خانگی نینجا معرفی پرفروش‌ترین محصولات لوازم خانگی نینجا مشاهده