آفر تخصصی تور

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» تعبیر خواب شتر

تعبیر خواب شتر

تعبیر دیدن شتر در خواب

شتر، درست مانند تمام حیوانات جهان، معنای نمادین قوی دارد.

به طور کلی با سفرهای طولانی، فضاهای ناشناخته و مقصدهای دور ناشناخته همراه است.

برخی می گویند اگر بخواهید این را به زندگی درونی انسان ربط دهید، شتر با یک مسیر معنوی همراه است زیرا استقامتی که این حیوان دارد برای بسیاری از ما در مواجهه با بار روزمره زندگی لازم است.


معنای دیدن شتر در خواب

دیدن شتر در خواب تعابیر متفاوتی دارد، مخصوصاً اگر در منطقه ای زندگی نمی کنید که این حیوان شگفت انگیز در آن حضور دارد و فرصت دیدن مکرر آن را ندارید.


رنگ های رنگین کمان: معانی، ترتیب و نمادهای آنها مطلب مرتبط رنگ های رنگین کمان: معانی، ترتیب و نمادهای آنها

تعبیر خواب سوار شدن بر شتر

متداول ترین خوابی که می توانید ببینید خوابی است که در آن شتر سوار می شوید و چنین خوابی به این معنی است که احتمال ثروتمند شدن شما در آینده نزدیک وجود دارد.

این ثروتی خواهد بود که بدون تلاش به دست می آید و می تواند از ارثی باشد که فقط شما مستحق آن هستید و می تواند یک برد بزرگ در یکی از بازی های شانسی باشد. شما باید از راهی که این پول یا کالای مادی به دست شما رسیده است آگاه باشید و از آن عاقلانه استفاده کنید.


تعبیر خواب آب نوشیدن شتر از دست شما

خواب دیدن اینکه شتری از دست شما آب می نوشد به این معنی است که سال آینده خشک خواهد بود، بنابراین باید از قبل مطابق با آب و هوا برنامه ریزی کنید. شغل شما احتمالاً مربوط به زمین و زراعت آن است و آب خوردن شتر از دست شما به این معنی است که به تنهایی به آن دسترسی پیدا نمی کنید. هر زمان که فرصتی برای انجام این کار دارید به آینده فکر کنید. این تصمیم عاقلانه ای است، حتی اگر امروز اینطور به نظر نمی رسد.


تعبیر خواب خوشحال شدن شتر از دیدن شما

اینکه شتری در خواب با دیدن شما خوشحال شود به این معنی است که می توانید به زودی انتظار ملاقات یکی از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک خود را داشته باشید.


تعبیر خواب شتر با سر خمیده

اگر در خواب دیدید که شتر یک کوهانه با سر خمیده به سمت شما می آید، بیانگر آن است که مشکل یا مانعی در مقابل شما وجود دارد که تنها با کمک شخصی قادر به رفع آن خواهید بود. اگر شتر دو کوهانه با سر خمیده به سمت شما آمد، یعنی هیچ امیدی به حل مشکل شما نیست و باید با آن کنار بیایید.


تعبیر خواب آب نوشیدن شتر

یکی از نسخه های رایج این رویا، خوابی است که شتر در حال نوشیدن آب است - چنین خوابی می تواند به عنوان نماد کسالت و مشکلات پیش روی شما باشد. احتمالا از شغلی که دارید و شاید از اطرافیانتان خسته شده اید. روحتان خواب است سعی کنید آن را بیدار کنید، هر روز کمی رشد کنید.

سعی کنید چیزی را در زندگی خود تغییر دهید تا از آن حالتی که در آن قرار دارید خارج شوید و دیگر تکرار نشود.


تعبیر خواب حمله شتر به شما

اینکه شتری به شما حمله کرده و شما را گاز می گیرد، چنین خوابی نماد این است که شخصی در اطراف شما وجود دارد که برای شما آرزوی خوبی ندارد.

این خواب ما را ترغیب می کند که مراقب باشیم در آینده فریب نخوریم - اگر بتوانید به ندای درون خود گوش دهید، حقیقت را در مورد آن شخص خواهید فهمید.

اگر در حالی که به شتر چیزی می دهید، او شما را گاز گرفت، به این معنی است که یکی از نزدیکان شما را فریب می دهد. سعی کنید دلیل چنین اقدامی را بیابید، شاید غیر از منفعت مادی دلیل دیگری پشت آن باشد. اگر در خواب دیدید که شتری به کسی که می‌شناسید حمله کرد، ممکن است به این معنا باشد که آن شخص زمانی سعی کرده با شما کاری انجام دهد، اما بدون اینکه شما از آن آگاه باشید، پشیمان شده است.


تعبیر خواب پا گذاشتن شتر روی پای شما

خواب دیدن اینکه شتری روی پای شما قدم گذاشته است ممکن است به این معنی باشد که شما به کسی، چیزی مدیون هستید. این لزوما به این معنی نیست که پول زیادی در میان است، اما از آنجایی که شما فردی وظیفه شناس هستید، ناخودآگاه شما به شما می گوید که هر چه زودتر آن را حل کنید و خودتان را راحت کنید.


تعبیر خواب کشتن شتر

دیدن اینکه شتری را کشته اید به این معنی است که شما تنها مقصر خواهید بود و به زودی چیزی معنادار را که با وجود درونیتان مرتبط است از دست خواهید داد، چیزی که احساس می کنید ارزشمند است. به دنبال تقصیر در دیگران نباشید، بلکه به گذشته نگاه کنید و اقدامات خود را که منجر به آن شده است، به خاطر بسپارید.


تعبیر خواب شتر با توله هایش

دیدن شتر با توله در خواب به معنای آن است که وقت آن است که خود را وقف خانواده خود کنید.

ممکن است به دلیل تعهدات کاری خود از او غافل شده باشید و اگر به ندای درونی که با شما صحبت می کند گوش داده باشید که می گوید خانواده مهم است، دیگر این اشتباه را تکرار نمی کنید. خانواده حرف اول را می زند، این را فراموش نکنید.


تعبیر خواب دیدن شیر دادن شتر به بچه هایش

اگر در خواب دیدید که شتری به توله های خود شیر می دهد، ممکن است به این معنا باشد که در آینده ای نزدیک ممکن است از طرف شخصی برای جشن تولد فرزند کارت دعوتی دریافت کنید.


تعبیر خواب حرف زدن شتر

دیدن شتری که با شما به زبان انسانی صحبت می کند می تواند به این معنی باشد که شخصی در زندگی شما وجود دارد که می خواهید چیزی به او بگویید، اما چیزی مانع شما می شود. ممکن است با گفتن این حرف او را آزار دهید و نمی خواهید این کار را انجام دهید. راهی پیدا کنید که آن را به او بگویید.


تعبیر خواب تبدیل شدن به شتر

دیدن اینکه تبدیل به شتر شده اید ممکن است به این معنی باشد که بیش از آن چیزی که اطرافیانتان بپذیرند خودخواه هستید. سعی کنید تا جایی که می توانید این خصلت بد را در خود اصلاح کنید.


تعبیر خواب بیرون آوردن سر شتر از پنجره

اگر در خواب دیدید که شتری سرش را از پنجره خانه بیرون می آورد، بیانگر آن است که به زودی مهمان ناخوانده خواهید شد. یک نفر بدون اطلاع در خانه شما را می زند. او به دلیل مشکلاتی که پیدا کرده است، از شما می خواهد که چند روز پیش شما بماند. آن را رد نکنید.


تعبیر خواب کشته شدن فردی توسط شتر

دیدن اینکه شتری کسی را کشته است به این معنی است که کسی که شما به دلیل قانونی که آن شخص از آن تخطی کرده است به دست عدالت خواهد رسید. این کار درستی است و نباید زیاد سوال بپرسید و آن شخص را بدون توجه به اینکه چقدر برای شما نزدیک است محاکمه کنید.


تعبیر خواب کشته شدن یک حیوان توسط شتر

اگر در خواب دیدید که شتری با لگدمال کردن، حیوان دیگری را بدون توجه به جثه اش می کشد، بیانگر آن است که می توانید بر دشمنان خود پیروز شوید. چنین رویدادی یک نبرد پایانی در جنگ شما خواهد بود و شما به عنوان برنده یگانه بیرون خواهید آمد و دشمنان شگفت زده خواهند شد.


تعبیر خواب کشته شدن شتر بر اثر نیش مار

اگر در خواب دیدید که شتری بر اثر نیش مار می میرد، می تواند به این معنا باشد که به دلیل برخی از کارهای خود از زمین می خورید و این رویا ممکن است به عنوان آزمون استقامت باشد که تا کجا می توانید پیش بروید.


فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  مشاور ایرانی در لندن   |   فروش تجهیزات ویپ   |   تهران وکیل   |   گردشگری ارم بلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


معرفی پرفروش‌ترین محصولات لوازم خانگی نینجا معرفی پرفروش‌ترین محصولات لوازم خانگی نینجا مشاهده